O firmie

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, postanowiliśmy otworzyć w Krakowie Oddział firmy Ekozefir. Działalność nasza obejmuje kompleksowe usługi w zakresie wentylacji i klimatyzacji. Wykonujemy projekty, kompletujemy zestawy urządzeń, prowadzimy dystrybucję bardzo szerokiego asortymentu materiałów i urządzeń służących do budowy instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Oferujemy m.in klimatyzatory, kurtyny powietrzne, wentylatory, rekuperatory, osuszacze, pompy ciepła, kolektory słoneczne, centralne odkurzacze, meble dla gastronomi.

Nieustannie staramy się aby udoskonalać swoje wyroby wprowadzając nowe technologie oraz dopracowując szczegóły konstrukcji. To rekuperatory Ekozefir wprowadziły na polski rynek Elektroniczną Komutację, które po raz pierwszy została wykorzystana na szeroką skalę właśnie w tych urządzeniach. Naszym sukcesem okazały się również centrale podwieszane z wymiennikami przeciwprądowymi (seria RP), które masowo przyjęły się na rynku.

Aktualnie prowadzimy pracę nad kolejnymi modelami central z jeszcze lepszymi parametrami, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik projektowania komputerowego CAD.